T-Bank Staj Başvurusu 2021

T-Bank Staj Başvurusu

Ülkemizde faaliyet gösteren bankalardan biri olan T-Bank’ın vermiş olduğu hizmetlerden biri de öğrencileri bankacılık sektörüne hazırlama çalışmalarıdır. T-Bank genç bir banka olarak edinmiş olduğu deneyimleri ülkemizde bankacılık bölümü okuyan öğrencilere aktararak onların bu sektörde tecrübe kazanmasını amaçlamaktadır. T-Bank staj başvurusu yaparak bu programa dahil olabilen öğrenciler hem kendilerini bu sektörle ilgili donanımlı hale getirmekte hem de T-Bank bünyesinde çalışabilme olanağıyla iş kaygılarından kurtulmaktadır.

T-Bank staj için seçeceği öğrencilerde birtakım şartlar arar. Bu şartların başında üniversitelerin ilgili bölümlerinde 3. Ya da 4. Sınıf öğrencisi olmak, ders notlarının yüksek olması, okulun staj zorunluluğu taşıması ve T-Bank staj başvurusu yapan öğrencinin bankacılık sektörüne ilgili bilişim ile iç içe yaşayan, yabancı dili kuvvetli ve insan ilişkilerinde girişken insanlar olması gelmektedir.

Bu genç ve yeni banka staj programlarıyla yetiştirdiği öğrencileri T-Bank bünyesinde iş sahibi olma konusunda avantajlı hale getirir. Fakat bunun için bankanın aradığı bir başka şart ise öğrencinin başka bir kurum ya da kuruluşa zorunlu çalışma yükümlülüğünün olmamasıdır.

T-BANK’lı olmak

T-BANK‘ın geleceğe güvenle bakmasına ve gelişimine destek oluyoruz..

T-BANK, gittikçe küçülen Bankacılık sektöründe, sadece kurumlara yönelik konvansiyonel ürün ve hizmetler sunmak yerine, özel ürünler ve farklı çözümler de sunan butik bir banka olma anlayışını benimsemektedir. Bu doğrultuda Bankacılık sektöründe bulunan tüm ürünleri sunmak yerine odaklı bir ürün seti oluşturmak amacındayız.

T-BANK olarak İnsan Kaynakları politikalarımızı belirlerken “stratejik partner” görevi üstlenerek bankanın geleceğe yönelik hedeflerine ulaşmasında aktif rol oynamayı amaçlıyoruz.

Öncelikle “insan” ögesinin değerini bilerek ve bu bilinci tüm çalışanlarımıza yayarak bir ekip ruhu oluşturmakla başarımızın sürekli olacağına inanıyoruz.

Misyon, vizyon ve hedefler konusunda ortak bir paydada buluşarak Bankamızın bugünü kadar yarınlarına da katkımız olduğunu biliyor ve takım ruhunun yaratacağı sinerji ile geleceğe ilerliyoruz…

Sektörün ve çalışanlarının nabzını sürekli elinde tutarak, Bankanın hedeflerinin ve gelecek projeksiyonunun oluşturulmasına katkıda bulunmak.

Bankacılık sektöründe ve İnsan Kaynakları alanında referans alınmak

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir