Turkish Bank Staj Başvurusu 2021

Turkish Bank Staj Başvurusu

Ülkemizde hizmet veren ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en büyük özel bankası olan Turkish Bank, bankacılık sektörüne yeni bir soluk getiren özel bankalar içinde yer almaktadır. Banka, Yavru Vatan’da olduğu kadar ülkemizde de büyük ilgi görmekte, bu ilginin sebeplerinden biri de Turkish Bank staj başvurusu yoluyla öğrenci alarak onları bankacılık sektörüne kazandırmasıdır. Bu şekilde genç, dinamik ve hırslı öğrencilerin bu sektörde kariyer yapmasını hedefleyen Turkish Bank, stajyer öğrenci seçiminde bazı şartlara göre alım yapmaktadır.

Turkish Bank’ta staj yapmak isteyen öğrenciler için iki ayrı program uygulayan banka, üniversite ve yüksek okulların 1.2.3. ve 4. Sınıflarındaki öğrencilerin bu programlardan faydalanmasına imkan tanımaktadır. Stajla ilgili bilgiler bankanın internet sitesinden ve bazı kariyer sitelerinden alınabilmektedir.

Turkish Bank staj başvurusu yapan öğrenciler, bazı testlerden geçirildikten sonra stajyer olarak kabul edilmekte, stajını başarıyla tamamlayan öğrenciler banka bünyesinde iş olanakları bulmaktadır. Stajyer öğrenci olmak için bankacılıkla ilgili okullarda öğrenci olmak ve okulun da staj şartının olması gerekmektedir.

İŞ ve KARİYER OLANAKLARI

Üniversite Öğrencisi Adaylar: Üniversite öğrencisi adaylara bankamızda Hazine Yönetimi dışında, Genel Müdürlük birimlerinde ve Şubelerimizde sadece zorunlu staj kapsamında staj yapma imkanı verilmektedir.

Bankamızda staj yapacak öğrenciler önlisans 1. ve 2. sınıf , lisans 2. ve 3. sınıf öğrencileri arasından seçilmektedir. Stajyerlerimize yemek ve servis imkanı sunulmaktadır.

Yeni Mezun Adaylar: Yeni mezun adaylar, Yönetici Adayı ve/veya Müfettiş Yardımcısı sınavlarına girebilir, internet siteleri aracılığıyla yayınlanan ilanları takip ederek şubelerimizde gişede görev almak üzere Müşteri Temsilcisi pozisyonu veya Genel Müdürlük birimlerimizde deneyimsiz aday ilanlarına başvurabilirler.

Yönetici Adayı ve/veya Müfettiş Yardımcısı pozisyonları için genel yetenek sınavı uygulanmakta, geçerli TOEFL belgesi talep edilmektedir. Sınav sürecinde başarılı olan, geçerli TOEFL belgesine sahip adaylar mülakat sürecinde değerlendirilmektedir.

Açık Pozisyonlarımız İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir