Tayaş Staj Başvurusu 2021

Tayaş’da Staj

1965 senesinde küçük bir üretim atölyesi ile birlikte iş hayatına giriş yapan Tayaş, günümüzde birçok önemli gıda ürününün üreticisi olarak devam etmektedir. Bu aşama Tayaş sürekli olarak tesis ve çalışan sayısını arttırmayı amaçlarken bu doğrultuda stajyer alımları da gerçekleştirilmektedir. Gıda ile ilgili üniversite bölümlerinde okuyan öğrenciler rahatlıkla stajlarını Tayaş bünyesinde gerçekleştirebilmektedirler.

Tayaş Staj Başvuru ve Şartları

Firmaya başvuruda bulunacak olan kişilerden genel olarak üniversitelerin gıda mühendisliği bölümlerinde okumaları talep edilmektedir. Bu kişiler bir yandan sahada üretim aşamasında etkin bir şekilde staj yapabilirken bir yandan da yönetim aşamasında rol oynayabileceklerdir. Buna ek olarak diğer gıda ile ilgili bölümlerde okuyan kişiler de kontenjan olması durumunda stajlarını Tayaş bünyesinde yapabilmektedir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Tayaş staj başvurusu yaparken kişilerin ilk olarak üniversitelerden öğrenci belgelerini almaları gerekmektedir. Bu belgeler alındıktan sonra kişiler rahatlıkla başvurularını firmaya bizzat giderek gerçekleştirebilirler. Kimlikleri yanında olan kişiler öğrenci belgeleri ile başvuruda bulunurken kontenjan olması durumunda başvurular kısa sürede açıklanabilmektedir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Başvurular için firma tarafından herhangi bir sınırlama getirilmezken genelde gıda mühendisleri sömestr içerisinde ve yaz tatilinde stajlarını gerçekleştirirler. Bu tarihler firma için de uygun olduğundan kişiler herhangi bir sorun yaşamadan kayıtlarını gerçekleştirirler. Bu kayıt için de kişiler staj başlangıç tarihlerinden 1 ay öncesinde Tayaş’a giderek başvurularını yapabilirler.

Staj Başvurusu Sonuçları

Tayaş staj başvurusunu gerçekleştiren kişiler bunun için firmanın insan kaynakları ile görüşürler. Bu görüşmelerde kişilerin gerekli şartları sağlaması durumunda direkt olarak kişilere olumlu yanıtlar verilebilmektedir. Benzer bir şekilde firma tarafından uygunsuz bir durum fark edilirse de stajların kabul edilmediği bilgisi aktarılmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir