Titanic Otel Staj Başvurusu 2021

Titanic Otel’de Staj

Üniversitelerin turizm ve otelcilik ile ilgili bölümlerinde okuyan kişiler staj yeri olarak otelleri tercih ederler. Ülkemiz de turizm açısından son derece zengin bir ülke olduğundan kişilerin kendilerine uygun bir otel bulmaları çok zor olmamaktadır. Bu aşamada kişiler ülkemizin önde gelen otel markalarından olan Titanic oteller zincirinde stajlarını gerçekleştirebilirler. Başvurularını yapmayı düşünen kişiler Antalya, İstanbul ya da Bodrum şubelerinde rahatlıkla stajlarını tamamlayabilirler. Özellikle İstanbul içerisinde 6 şubesi bulunan otel İstanbul’da ikamet eden öğrenciler için son derece uygundur.

Titanic Otel Staj Başvuru ve Şartları

Başvurular otelin internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada kişilerin ilgili bölümlerde eğitimlerini alıyor olmaları otel bünyesinde staj yapmak için yeterlidir. Bu aşamada kişiler sitenin kayıt kısmına girerlerse burada isimlerini ve mail adreslerini verdikten sonra özgeçmişlerini siteye ekleyerek gönderimi gerçekleştirirler. Bu gönderilen mailler her gün kontrol edilirken aynı gün içerisinde kişilere geri dönüş sağlanmaktadır. Bu geri dönüşlere göre kişiler staj aşamalarında bir sonraki adıma geçebilirler.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Eğer kişilerin stajlarının onaylandığı bilgisi mail adreslerine ulaşırsa kişiler bu aşamadan sonra gerekli evrakları otele giderek teslim edeceklerdir. Öğrenci belgeleri ve sabıka kayıtları ile birlikte otele giden kişiler herhangi bir sorun olmadığı takdirde stajları onaylanmış bir biçimde evlerine dönerler.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Genel olarak otellerde yapılan stajlarda yaz ayları tercih edilir. Öğrenciler Titanic Otel bünyesinde ki stajlarında da yaz aylarını tercih ederken Nisan ve Mayıs aylarında kişilerin başvuru işlemleri gerçekleşecektir.

Staj Başvurusu Sonuçları

Başvuru sonuçları kişilerin internet sitesi üzerinden verdikleri mail adreslerine en yakın süre içerisinde ulaştırılacaktır. Eğer onay gelirse kişiler otele gidip görüşmelerini gerçekleştirebilirler.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir