Tüvtürk Staj Başvurusu 2021

Tüvtürk’de Staj

Tüm ülkede hizmet veren Tüvtürk araçların zorunlu muayenelerinin yapılmasında sistemli bir şekilde çalışan bir firmadır. Firmanın birçok şehirde şubesi bulunurken staj için de oldukça uygun bir firma olarak görülüyor. Bu aşamada kişiler firmanın istedikleri şubesi için başvuruda bulunurken genel olarak teknisyen adayları için uygun bir staj ortamı oluşuyor. Staj ortamı içerisinde kişiler birçok farklı aracın tüm aksamlarını inceleme şansı bulurken araçtaki sorunların nasıl belirlendiğini ve araç performanslarının nasıl olması gerektiğini öğreniyorlar. Bu da ileri ki dönemler için çok ciddi bir tecrübe oluyor.

Tüvtürk Staj Başvuru ve Şartları

Başvurularda bulunacak olan kişilerin üniversitelerde tekniker olarak eğitim alıyor olması istenirken yüksekokullarda bu eğitimleri alan kişilerin ikinci sınıfta bulunuyor olmaları gerekiyor. Bu özellikleri taşıyan kişiler için staj başvuruları gerçekleştirilebilirken bu başvurularda kişilerden farklı şartlar istenmiyor. Genel olarak eğitimlerinde zorunlu stajlarının olması Tüvtürk bünyesinde stajlarına başlamaları için yeterli oluyor.

Tüvtürk Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuruları kişiler firmanın insan kaynakları bölümüne yaparlarken bu bölüm için kurulmuş olan mail adresinden kişiler firmaya ulaşım sağlayabilirler. Bu aşamada kişiler özgeçmişlerini maillere ekledikten sonra başvurularını gerçekleştireceklerdir. Başvurularda kişiler stajyer olarak başvurduklarını ve talep ettikleri şubeyi belirtirken istedikleri staj tarihlerine de maillerde yer verirler. Sonrasında en kısa süre içerisinde firma tarafından kişilere geri dönüş yapılacaktır. Bu geri dönüşlerde kişilerin verdikleri eksik bilgiler varsa bunlar tamamlanır ve başvurular gerçekleşir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Kişilerin mailleri gönderirken maillerine özgeçmişlerini eklemeleri belgeler için yeterli olacaktır.

Staj Başvurusu Ne Zaman

Firma bünyesinde stajlarını yapmayı düşünen kişiler, yılın her dönemi için başvurularını gerçekleştirebilirler.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir