Yıldız Entegre Staj Başvurusu 2021

Yıldız Entegre’de Staj

Mobilyacılık sektörü içerisinde çıtayı çok yükseğe taşıyan Yıldız Entegre günümüzde 2000’den fazla çalışanı ile birlikte ürettiği kapı ve parkeleri 50 farklı ülkeye ihraç etmektedir. Bu büyük başarısını sürekli olarak disiplinli çalışmaya ve çalışanlarına verdiği değere borçlu olan firma bu doğrultuda stajyer alımlarına da büyük önem göstermektedir.

Yıldız Entegre Staj Başvuru ve Şartları

Bu aşamada firmanın bünyesinde stajlarını yapacak olan kişilerin sahada çalışmaya uygun ya da yönetim aşamasında çalışmaya uygun bölümlerde eğitim alıyor olması gerekmektedir. Yıldız Entegre öğrencilerin zorunlu stajlarını kabul ederken bu staj döneminde herhangi bir maaş bağlama durumu söz konusu olmamaktadır. Buna ek olarak staj performansları beğenilen kişilere iş teklifleri yapılabilmektedir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Yıldız Entegre içerisinde staj yapabilmek için kişilerin okullarından alacakları sigorta belgelerini ve öğrenci belgelerini firmaya teslim etmesi gerekmektedir. Bu aşamada eğer kişiler bu belgeleri tamamlamışlar ise sonrasında kimlik fotokopileri başvurular için yeterli olacaktır. Firmaya yapılacak olan başvuruların bizzat yapılması önerilirken Kocaeli ili içerisinde yer alan merkez en uygun nokta olmaktadır.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Başvurular için kişiler üniversite eğitimlerinde devam ederken Mayıs ayında firmaya giderek başvurularını gerçekleştirebilirler. Uygun zamanlarını Mayıs ayında ayarlayamayan kişiler için Nisan ayında da staj başvuruları kabul edilmektedir. Bu aşamada kişiler yaz aylarında Yıldız Entegre bünyesinde stajlarını rahatlıkla yapabilirler.

Staj Başvurusu Sonuçları

Sonuçları öğrenmek isteyen kişilerin Haziran ayı içerisinde maillerini sürekli olarak kontrol etmesi gerekmektedir. Staj tarihlerinden çok öncesinde kişilere mail yoluyla staj başvuru sonuçları bildirilmektedir. Böylece kişiler olumsuz bir sonuç ile karşılaştıkları anda diğer firmalara giderek tekrar staj başvurularını yapabilirler.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir