Yamata İnşaat Staj Başvurusu 2021

Yamata İnşaat Staj Başvurusu

Yamata İnşaat kaliteden ödün vermeden, insanı ön plana çıkaran bir anlayışla hareket eden, inşaat sektöründe uluslararası bir şirket haline gelmek için 3.600 çalışan ve kullanılan son teknolojiyle kalite ve mimari açıdan mükemmel yapılara imza atmayı her zaman hedef edinir. Yamata inşaat, projelendirme ve inşaat sırasında çevrenin korunmasını temel alarak gelecek kuşaklar için doğal yaşam alanları oluşturur. Kaliteli, yenilikçi, çevreye duyarlı öğrenciler yetiştirmek için en büyük zenginliği olan çalışanlarını ve stajyerleri sürekli destekleyerek, eğiterek gelişimlerine katkıda bulunmak, kendine ve birbirine güvenen tecrübeli ve donanımlı insan kaynağı yaratmayı amaçlamıştır.

Yamata İnşaat Staj Başvuru Ve Şartları

Staj fırsatları üst seviye üniversite öğrencileri için sunulmaktadır. Öğrencilerin bu işi isteyerek ve severek yapması gerekmektedir. Tüm adayların İngilizceye hakim ve en az 3.0 ortalamaya sahip olması gerekmektedir. Stajyerlerin; mühendisliğe, kalite ve uzmanlığa, sağlık, güvenlik ve çevresel duyarlılığa, müşteri memnuniyetine ve yaratıcılığa sahip tam bağlı çalışacak, güvenilir kişiler olmalıdırlar. Birliktelik kurmak, dürüstlük, doğruluk ve güven oluşturulmuş bir çalışma anlayışı taşıyor olmaları gerekmektedir. Yamatanın sürekli gelişen ve kendisini yenileyen yapısı içerisinde; işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar web sitesi üzerinden başvurularını yapabilirler.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Stajyerlerin başvuru formlarını 2 nüsha halinde doldurulmaları sağlanır. Zorunlu staja başlama tarihinden 30 gün ile 2 gün öncesinde 1 nüshası staj komisyonuna, 1 nüshasının ise 2 adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile insan kaynaklarına teslim edilmesi gerekmektedir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Her sene başvurular için son tarih 31 Mart’tır. Yüksek talep ve sınırlı imkan sebebi ile staj başvurularınızı web sitemizden ilgili yılın başlangıcında tamamlayabilirsiniz.

Staj Başvuru Sonuçları

Web sitesi üzerinden yapılan başvurular incelenerek uygun görülen adaylar İnsan Kaynakları Yetkilileri ile görüşerek ön değerlendirmeden geçirilir. Aranan niteliklere sahip stajyerlerin detaylı görüşme için çalışması öngörülen bölüm yetkilileri ve İnsan Kaynakları Yöneticisi ile görüştürülür. Pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda belirli testlerle desteklenen görüşmeler sonucunda öğrenciler uygun pozisyona yerleştirilirler.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir