Zorlu İnşaat Staj Başvurusu 2021

Zorlu İnşaat Staj Başvurusu

1977 yılında Duran Zorlu tarafından inşaat alanında hikayesine başlayan firma günümüze kadar kalite ve disiplinden ödün vermeden Türkiye’nin büyük firmaları arasında yer almaktadır. Firma inşaat ile başladığı serüvenine beton santrali ve metal alanında da devam ederek tek bir şirket bünyesinde kurumsal yapısı ile hizmetlerine devam etmektedir. Firma özellikle yaz dönemlerinde öğrencilere staj yapma imkanı sunmaktadır ve staj başvuruları 10 Nisan – 30 Mayıs tarihleri arasında direk öğrencilerin kendileri tarafından yapılması gerekmektedir.

Zorlu İnşaat’ta Staj Şartları

  • Firma inşaat ağırlıklı hizmet vermesinden dolayı genelde İnşaat mühendisliği öğrencilerinin yapacağı staj başvurularını kabul etmektedir.

  • Adayların kesinlikle sigara kullanmaması gerekmekte ve öğrencilik dönemlerinde herhangi bir suçtan dolayı disiplin cezası almamış olmaları gerekmektedir.

  • Öğrencilerin stajları onaylanması durumunda onaylı staj defterlerini sunmalar gerekmektedir.

Zorlu İnşaat’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar zorluinsaateregli.com adresinden direk insan kaynakları bölümüne başvuru yapmaları gerekmektedir. Öğrenciler ilk staj başvurusu sonrasında uygun görülmeleri halinde firmanın insan kaynakları birimi tarafından ön görüşmeye çağrılmakta ve bu görüşme sonrasında staj görevleri belirlenmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

2 Replies to “Zorlu İnşaat Staj Başvurusu 2021”

  1. osmaniye korkut ata üniversitesi üçünçü sınıf inşaat mühendisliği bölümü öğrencisiyim yaz stajımı eğer izin verirseniz sizinle yapmak istiyorum.yardımcı olbilirseniz çok sevinirim,şimdiden teşekkür ediyorum.

  2. ben lefke avrupa üniversitesi iç mimarlık bölümünde 2. sınıfı bitirdim ve şu an şantiye stajımı sizin markanız altında gerçekleştirmek istiyorum.bana yanıt verirseniz çok memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir